Jsme Böhm.

Už je to 25 let, co přinášíme tu správnou pohodu do Vašich domovů.
Vyrábíme sedací soupravy, které nejsou jen estetické, ale jsou ostrůvkem pohody,
na který se vždy rádi vrátíte po dlouhém a náročném dni.
Jsme Böhm – Přinášíme pohodlí… Pořád!

Böhm přináší pohodlí už 25 let.

Jsme český výrobce čalouněného nábytku se sídlem v Jihlavě, který pod značkou Böhm působí od roku 1993 a je součástí skupiny WOOD-FOREST GROUP a.s. Klademe důraz na dokonalou funkčnost, pohodlné sezení a špičkový design našich výrobků. Kvalita a precizní řemeslné provedení každého detailu je pro nás samozřejmostí. K výrobě používáme výhradně kvalitní, ekologicky a zdravotně nezávadné materiály. Široká kolekce našich produktů plně uspokojí jak zájemce o funkční a praktický čalouněný nábytek, tak i zákazníky, kteří preferují individuální provedení nebo nápaditý design nesoucí prvky luxusu. Naše výroba má zakázkový charakter a ke každé zakázce volíme osobní přístup.

Výrobky z naší kolekce upravujeme podle individuálních požadavků zákazníků a umožňujeme volný výběr potahových materiálů. Vyrábíme také atypický čalouněný nábytek určený do soukromých i veřejných prostor.

Vybavujeme interiéry hotelů, lázeňských domů, restaurací, penzionů, administrativních objektů, kulturních domů apod. Každoročně uvádíme na trh nové modely a nové kolekce potahových materiálů. Reagujeme tím na měnící se trendy v životním stylu, v nábytkovém designu a v potahových materiálech. Na připomínky zákazníků reagujeme odbornými radami a včasným servisem poskytovaným našimi zkušenými profesionály.

OCENĚNÍ

Za 25 let co působíme v oboru jsme nasbírali mnoho ocenění za design, za progresivní technologie a další. Tato ocenění bereme nejen jako odměnu, ale i jako velký závazek, který nás neustále nutí inovovat a zároveň udržet kvalitu výroby, tak aby Vám naše sedací soupravy dělaly opravdovou radost a přinášely do Vašich domovů to správné pohodlí.

2018 iF Design Award za křeslo Phoenix
2017 Mobitex GP za pohovku Maranello
2016 Mobitex GP za křeslo Phoenix
2015 Mobitex GP za sestavu Nantes
2013 Mobitex GP za exponát Elastic
Více informací o oceněneních

Pár čísel

0
objednávek za minulý rok
A každá expedovaná s péčí a láskou.
0
Hotelů a zařízení
si nás vybralo jako partnery pro vybavení jejich prostor.
0
sedacích souprav
od počátku existence Böhm – tj. roku 1993

Náš team - seznamte se

Ing. Luboš Varhaník

jednatel firmy

Jaroslav Frantál

Obchodní ředitel

Ing. Michal Karafiát

Designér

Martin Karafiát

Specialista podpory prodeje

Daniela Caklová

Účetní

Zuzana Smejkalová

Zásobování

Alena Rychecká

Nábytkové centrum